חיפוש

פרויקטים

סיפור סינדרלה של הבריכה של ציון

כבר בשיחת הטלפון, סיפר לי ציון שבעצם יש לו בריכה כבר הרבה שנים, אך נראה שהיא מאבדת מים. ‘הבן שלי בנה אותה לפני שנים’, הוא אמר. בתוך דקות, השיחה גלשה מהבריכה הנוזלת, לחיים האישיים של שנינו. ‘עזוב’, אמרתי לו, ‘מחר אני אצלך’. פשוט הרגשתי שאני רוצה לפגוש את הבחור המעניין מצידו השני של הקו.

קרא עוד »

ניחוח של פעם- במראה מודרני, הבריכה של ישראל

ישראל הוא אדם מעניין במיוחד. מדובר בבחור לא צעיר ששם לב לפרטי הפרטים ומקפיד לשמור עליהם. עם יכולת טכנית נהדרת, חריצות ועיין בוחנת, הבנו שישראל מחפש לא רק בריכה שתיראה נהדר, אלא גם מערכות תומכות, אמינות במיוחד אשר, ישאירו את הבריכה מדהימה לאורך זמן- במינימום עבודה ומקסימום שקט נפשי.

קרא עוד »

מרגיע אך פראי, האקווריום של חזי

חזי הגיע לחווה בעקבות המלצה של חבר. פגשנו כאן אדם מדהים עם אהבה אינסופית לטבע ולהט אדיר לים. בכל רגע פנוי, הוא יוצא לצלילות בים ורכיבת אופניים אתגרית בשטח. חזי בדיוק עבר לגור במושב קטן ומקסים בצפון הארץ וביקש שניצור עבורו פינה שקטה שיוכל לבהות בה ולהירגע. בשל המרחק הרב בין החווה לבין מקום מגוריו, ביקשנו לקבל יד חופשית בעיצוב ובבחירת האקווריום (מסיבות טכניות של זמן ומרחק). אכן, לאחר שיחה ראשונית בה הבנו את הצרכים, קיבלנו אישור להתקדם בחופשיות.

קרא עוד »

האקווריום של סבתא דבורה

דבורה היא סבתא בכלל מובן המילה. היא גרה בדירה מטופחת, קטנה ונקייה. הילדים והנכדים שלה סובבים אותה כל העת והם, מרכז עולמה. דבורה והנכדים, הם דתיים-חרדים ולכן תשומת הלב הניתנת פעמים רבות בימינו לפלאפונים ולטלוויזיה, אינה רלוונטית במקרה זה.

קרא עוד »

האקווריום של אילנית, מודיעין

טיפול ועיצוב אקווריום צמחיה Low Tech. האתגר המרכזי באקווריום הוא שהוא ארוך, צר יחסית ונמוך. לכן היה עלינו ליצור אשליה של גובה והנאה מהצפייה, גם מאזור הישיבה בסלון (מרחק ממוצע של 2-3 מטרים). לכן השתמשנו באלמנטים ברורים ובגדלי דגים בינוניים. השתמשנו במצע לבן לקבלת מראה נקי והבלטת הדקורציה- גם ממרחק.

קרא עוד »

אקווריום ה”אלמוגים” של אודי

אקווריום גדול הנמצא באולם עבודה פתוח של סוכנות במרכז הארץ. קווי האולם נקיים ולבנים- ללא תמונות או קישוטים. מרבית פינות העבודה בהן נמצאים הצופים (עובדי הסוכנות) מרוחקות למדי (5-25 מטרים) מהאקווריום. המקום עצמו סוער, תוסס, צעיר ודינאמי. טלפונים מתקבלים לאורך כל שעות העבודה בכל העמדות. האקווריום עצמו עמד מוחשך וריק כשהגענו למקום.

קרא עוד »
0
העגלה שלך

הרשמו לניוזלטר שלנו